Senaste tweet:

Jan Westin

Grundare av Animals HOPE och doktor i Zoologi, är även Initiativtagare till Universeum i Göteborg.
+46 709 96 76 01
jan@animalshope.com
.

Claes Andrén

Professor i zoologi.
+46 73-270 63 49
claes@animalshope.com
.

Anders Ekelund

Geofysiker, politiskt aktiv med kontakter i regering och riksdag. Stor erfarenhet av djur.
+46 31 98 80 95
anders@animalshope.com
.

Åsa Fornander

Socionom med engagemang för både människor och djur. Tidigare aktiv i KFV Stockholm.
+46 739-609149
asa@animalshope.com
.

Lars Jacobsson

Affärsman med lång erfarenhet från framförallt IT- och oljebranschen.
+46 702 77 96 30
lars@animalshope.com

.

Ragnhild Jacobsson

+46 768 66 99 40
ragnhild@animalshope.com

.

Göran Nilson

Professor i zoologi och herptilexpert.
+46 70-771 53 60
goran@animalshope.com
.

Cecilia Pakravan

Marknads- och affärsutvecklare med fokus på hållbar utveckling och webmaster för Animals HOPE.
+46 70-878 27 82
cecilia@animalshope.com
.

Bo Runsten

Veterinär med specialicring mot fåglar, tropiska smådjur och akvatiska djur.
+46 706-817 807
bo@animalshope.com

Våra aktiva sponsorer

  • Dynamic
  • Deloitte
  • Olsson & Co
  • Wingårdh
  • Perspective
  • Lindahl